Takvim
YALÇIN METAL
ADATEPE APARTMANI

MYO DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISINI YAPTI:

07/04/2021

Başarılar dilerim.

Çatalzeytin Yüksekokul Yaptırma Geliştirme ve Güzelleştirme Derneğinin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 07 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 11.00’de Merkez Mahallesi Atatürk Bulvarı No:33 adresindeki Belediye Oteli Toplantı Salonunda yapıldı.

Divan Başkanlığını Sinan KARADAĞ, yazmanlıklarını Aykut KARAHAN ve Şener ÖZBAY’ ın yaptığı toplantı sonucunda Yönetim Kurulu; Mehmet ŞAHİNGÖZ başkanlığında Sedat ÜNAL, Gültekin CALP, Elif YURDAKUL, Emin Türkay ÖZTÜRK, Fikret ÇETİN, Hüseyin KARADENİZDEN’ den oluştu. Denetleme Kuruluna ise Ergun USTA, Vicdan Turgut AKÇAY ve Orhan TAN seçildiler.

Belediye Başkanı Ahmet DEMİR, yurt ve okul binaları konusunda yaptığı görüşmeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Bugünkü toplantımızın İlçemiz için tarihi bir önemi vardır. Yurt içi ve yurt dışındaki işadamları ve tüm hemşerilerimizin desteği ile birlik ve beraber içinde MYO sorununu çözeceğiz. Çünkü bu konu Çatalzeytin için hayati önem taşımaktadır.” dedi.

Söz alan Emin Türkay ÖZTÜRK; “ Öğrenci yurdu için Cevizlibahçe’nin alımını Yönetim Kurulu olarak kısa zamanda sonuçlandırmalıyız. MYO sorununu daha hızlı çözmek için Çatalzeytin’de ve Çatalzeytin dışında toplantılar yapmalıyız.” dedi.

Divan Başkanı Sinan KARADAĞ; “Toplantımız olumlu bir havada geçmiştir. Bundan sonra bize düşen görev birlik ve beraberlik içerisinde çalışıp, hedeflerimize ulaşmalıyız.” dedi.

   Kaynak: www.catalzeytinmektubu.com

37 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret82058
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.04588.0780
Euro9.67359.7122
Hava Durumu
BMS Su Arıtma Cihazları
Çatalzeytin Nöbetçi Eczaneler

Son Dakika