Takvim
YALÇIN METAL
ADATEPE APARTMANI
KARABÜK ÇATALZEYTİNLİLER DERNEĞİ'NİN 'MONT VE AYAKKABI KAMPANYASI'KARABÜK ÇATALZEYTİNLİLER DERNEĞİ'NİN 'MONT VE AYAKKABI KAMPANYASI' İLGİ GÖRDÜ.

Karabük’te faaliyet gösteren Çatalzeytinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yaklaşık 250 çocuğa ayakkabı ve mont yardımında bulundu.

Ozan ŞENTÜRK Başkanlığındaki Çatalzeytinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Göreve geldikleri günden bugüne dernek olarak en değerli yatırım insana yapılan yatırımdır” düsturuyla hareket eden dernek yöneticileri yardıma muhtaç yaklaşık 250 çocuğa mont ve ayakkabı yardımında bulundu.

Çatalzeytinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ozan ŞENTÜRK, her alanda ellerinden geldiğince yardımlarda bulunmaya çalıştıklarını söyleyerek, “ Gerek yurt dışından gerekse yurt içinden hemşehrilerimizin yaptıkları bağışlarla yaşanan pandemiden dolayı durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarına mont ve ayakkabı yardımında bulunuyoruz.

Şu ana kadar yaklaşık 250 çocuğa mont ve ayakkabıları ulaştırarak bir nebze olsun onların mutluluklarına hayırseverlerimizin bağışları ile ortak olmaya gayret ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Tamer ÇETİN

  
45 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret79205
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.13077.1592
Euro8.67138.7060
Hava Durumu
BMS Su Arıtma Cihazları
Çatalzeytin Nöbetçi Eczaneler

Son Dakika