Takvim
YALÇIN METAL
ADATEPE APARTMANI
SEYHUN YILMAZER GÜVEN TAZELEDİ:

SEYHUN YILMAZER GÜVEN TAZELEDİ:

S. S. Çatalzeytin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurulu 05 Temmuz 2021 Pazartesi günü saat 11.00’de Ginolu Tesislerinde yapıldı.

Kongreye kayıtlı 239 ortaktan 80’i katıldı. Divan Kurulu Başkanlığına Mehmet ALTIKUAÇOĞLU ve Hüseyin ÇAKIR, yazmanlıklara; Hüseyin Tolga İNCE ve Hüseyin AYDEMİR seçildiler. Divan Kurulu Başkanı ALTIKULAÇOĞLU, ortakları Atatürk ve Türk Şehitleri için bir dakikalık saygı duruşuna davet etti, ardından İstiklal Marşı söylendi.

Kongreye katılamayan Bölge Birlik Başkanı Dursun ERGİN adına Mehmet ALTIKULAÇOĞLU, Kooperatif Başkanı Seyhun YILMAZER’ e başarılı çalışmalarından dolayı plaket sundu. Kooperatif Başkanı Seyhun YILMAZER de çalışmalarına destek veren Bölge Birlik Başkanına, verimli çalışmalar yapan Kooperatif Müdürü İlhan DEMİRCİ ve Kooperatif Personeli Övünç Mustafa ÖZTÜRK’ e plaket verdi.

Gelir gider tablosu, bilanço, tahmini bütçe, yönetim kurulu faaliyet raporu İlhan DEMİRCİ tarafından okundu. Yönetim ve denetim kurulları ayrı ayrı aklandı. Blok liste ile seçimlere girildi. 2017’den beri dört yıldır görev yapan Seyhun YILMAZER ve ekibi aday oldular, başka aday çıkmadı.

Yapılan seçimler sonucunda;

Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Seyhun YILMAZER, Erdem ÖZCAN, Refah AKÇAY, Hasan ÇAY, Sercan ERYİĞİT.

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Servet AKMAN, Ömer DEMİREL.

Üst Birlik Temsilciliklerine; Seyhun YILMAZER, Hüseyin Tolga İNCE seçildiler.

Güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Seyhun YILMAZER bir konuşma yaparak kooperatif ortaklarına teşekkür etti. En iyi hizmeti vereceklerini söyledi.

Kongreye katılan Belediye Başkanı Ahmet DEMİR, yeni seçilen yöneticilere başarılar diledi, ilçemizde birlik ve beraberliğin sürmesi gerektiğini belirtti.

Kongre saat 12.30’da sona erdi.

Kaynak: www.catalzeytinmektubu.com

  
440 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret150402
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Hava Durumu
Çatalzeytin Nöbetçi Eczaneler

Son Dakika